
izopassiv.pl
ul. Grunwaldzka 6
84-230 Rumia
Kontakt telefoniczny: 570 051 051
Kontakt mailowy: izopassiv.pl@gmail.com

Olej do tarasów i mebli ogrodowych Remmers
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
Olej pielęgnacyjny do tarasów i mebli ogrodowych
Jest to klasyczny olej do pielęgnacji drewna na bazie oleju lnianego.
Posiada certyfikat EN71/3 (bezpieczeństwo zabawek dla dzieci). Specyfikacja produktu: Właściwości:
- Chroni drewno przed wyschnięciem.
- Działa hydrofobizująco.
- Powłoka jest odporna na czynniki atmosferyczne (olej bezbarwny nie zapewnia ochrony przed promieniowaniem UV).
- Reguluje wilgotność drewna.
Gdzie stosujemy:
Produkt do stosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz do każdego rodzaju drewna. Np. tarasy, meble ogrodowe, mosty, płoty, kładki, okiennice, altany itp. Do konglomeratów drewniano-polimerowych, bambusa, resysty polecamy Olej do desek kompozytowych Remmers- również dostępny na naszych aukcjach.
Jak stosujemy?
Przygotowanie:
Podłoże maksymalna wilgotność 18%, temperatura powietrza od +5C do +30C. Stare powłoki, brud oraz tłuszcz należy usunąć. Doskonale nadają się do tego produkty marki Owatrol takie jak Auanett, Dillunet czy Prepdeck. Jeśli drewno jest zszarzałe można je rozjaśnić środkiem Net-troll. Wszystkie wymienione preparaty dostępne na innych naszych aukcjach
Stosowanie:
Produkt gotowy do stosowania, nie rozcieńczać. Olej starannie wymieszać. Malować pędzlem zgodnie z układem włókien drewna. Po wyschnięciu nakładać drugą warstwę (po ok. 12 godz.- zależnie od warunków atmosferycznych). Zalecamy najpierw wykonać próbę, aby sprawdzić tolerancję materiału z podłożem oraz przyczepność. Jakie mamy dodatkowe zalety? Zabezpieczamy drewno przed wilgocią, sinizną, pleśniami i grzybami. Pozwalamy zabezpieczonemu drewnu oddychać. Deska odzyskuje żywy, jedwabisty, matowy kolor. Produkt nie łuszczy się po czasie.
Zużycie:
Dwie warstwy, każda po ok. 60-80ml/m2 zależnie od podłoża.
Kolorystyka:
Olej występuje w wielu kolorach. Należy jednak mieć na uwadze, iż finalny odcień różnił się w zależności o rodzaju i stanu drewna.