Kontakt

izopassiv.pl

84-230 Rumia
ul.Subisława 4A27

Kontakt telefoniczny: 570 051 051
Kontakt mailowy: izopassiv.pl@gmail.com

Producenci

Bostik Grip A936 Xpress 7 kg, grunt do pow. niechłonnych

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: Natychmiast
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 198,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna:

198.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena netto: 160,98 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość wiadro

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BOSTIK
Kod produktu: 30615690

Opis

OPIS PRODUKTU

GRIP A936 XPRESS jest gotowym do użycia gruntem poprawiającym przyczepność do podłoża, przeznaczony do gruntowania wszystkich rodzajów powierzchni. Nie zawiera rozpuszczalnika. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

ZASTOSOWANIE

Grunt przeznaczony na szczelne, gładkie i niechłonne podłoża w celu poprawy przyczepności mas szpachlowych, zapraw uszczelniających oraz cementowych zapraw klejowych. Posiada bardzo dobrą przyczepność zarówno do gładkich, szczelnych i niechłonnych powierzchni betonowych, płytek ceramicznych, jak również do starych wykładzin użytkowych. GRIP A936 XPRESS można stosować na powierzchniach, które przejściowo narażone są na działanie wilgoci, np. w pomieszczeniach sanitarnych, łazienkach i kuchniach. Nie stosować w pomieszczeniach trwale narażonych na działanie wody i wilgoci oraz pod wodą.

RODZAJE POWIERZCHNI

Płyty betonowe, jastrych cementowy, stare płytki ceramiczne, stare płytki półelastyczne i wykładziny (z wyjątkiem gumowych i z linoleum), ślady starych farb, przed wylaniem masy samopoziomującej.

PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI

Podłoże musi być przygotowane zgodnie ze sztuką budowlaną. Musi być mocne, nośne, czyste, suche i wolne od pozostałości środków czyszczących. Usunąć stare, rozpuszczalne w wodzie resztki klejów. W przypadku większej wilgoci szczątkowej podłoża niż dopuszczalna, zastosować HYTEC E336 XTREM. W przypadku starych płytek ceramicznych, należy sprawdzić ich przyczepność do podłoża. Ruchome elementy posadzki przykleić ponownie. Przeszlifować, umyć i poczekać do wyschnięcia. W przypadku starych płytek półelastycznych, jeśli są dobrze przymocowane do podłoża należy je oczyścić, umyć, poczekać do wyschnięcia. W przypadku pozostałości po klejach akrylowych, alkoholowych lub bitumicznych – usunąć mechanicznie tak dużo, jak to możliwe. Pozostałości farb – sprawdzić przyczepność farby, przeszlifować, odkurzyć i umyć. Poczekać do wyschnięcia. Aplikacja z HYTEC E336 XTREM: można zastosować grunt GRIP A936 XPRESS po ok. 24-48 godzinach od utwardzeniu żywicy.

SPOSÓB UŻYCIA

GRIP A936 XPRESS nanosić na podłoże za pomocą wałka z krótkim włosem. Unikać tworzenia się pęcherzy powietrza. Przed nałożeniem zapraw szpachlowych, cementowych zapraw klejowych lub zapraw uszczelniających GRIP A936 XPRESS musi całkowicie wyschnąć. Sucha warstwa filmu jest białawo-przezroczysta.

ZUŻYCIE

Około 90-100 g/m2, w zależności od rodzaju podłoża.

CZYSZCZENIE

Bezpośrednio po użyciu czyścić przy użyciu wody.

CZAS SCHNIĘCIA

Czas schnięcia zależy od rodzaju i stanu podłoża oraz warunków atmosferycznych oraz temperatury i wilgotności panującej w pomieszczeniu. Podłoża chłonne: ok. 60 minut. Podłoża niechłonne: ok. 2 godziny.

NARZĘDZIA

Wałek z krótkim włosem.

UWAGI

Należy zapoznać się z danymi zawartymi na etykiecie i w karcie bezpieczeństwa produktu. W przypadku ogrzewanych podłóg należy postępować zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Nie stosować na wykładziny gumowe i linoleum.

OKRES TRWAŁOŚCI

6 miesięcy od daty produkcji w oryginalnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w temperaturze od +5°C do +30°C.

ZAKRES DOSTAWY

- wiaderko 7 kg.

Pliki do pobrania:

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Bestsellery
Końcówki do wyciskacza tubowego 600ml
Końcówki do wyciskacza tubowego 600ml

1,00 zł

0,81 zł

szt.
Bostik C902 uszczelniacz tamujący wycieki 15kg
Bostik C902 uszczelniacz tamujący wycieki 15kg

210,00 zł

170,73 zł

Bostik 1782 klej do membran dachowych PVC,PCW,PCV
Bostik 1782 klej do membran dachowych PVC,PCW,PCV

116,85 zł

95,00 zł

Illbruck ME508 100mm/25mb, ciepły montaż okien
Illbruck ME508 100mm/25mb, ciepły montaż okien

183,00 zł

148,78 zł

szt.
SIGA Majpell 25 folia parochronna 50mb
SIGA Majpell 25 folia parochronna 50mb

1 188,35 zł

966,14 zł

Szpachelka do Bostik Silentstik
Szpachelka do Bostik Silentstik

89,00 zł

72,36 zł

szt.
Boramax grunt super matt - grunt mocno kryjący
Boramax grunt super matt - grunt mocno kryjący

55,17 zł

44,85 zł

Cosmofen 10 środek do czyszczenia okien PVC / PCV
Cosmofen 10 środek do czyszczenia okien PVC / PCV

37,00 zł

30,08 zł

puszka
Pogromca lodu BORAMAX
Pogromca lodu BORAMAX

125,00 zł

101,63 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl