Kontakt

izopassiv.pl

ul. Grunwaldzka 6
84-230 Rumia

Kontakt telefoniczny: 570 051 051
Kontakt mailowy: izopassiv.pl@gmail.com

Producenci
Nowości
Den Braven szpachla dekarska 280 ml
Den Braven szpachla dekarska 280 ml
18,90 zł 15,37 zł
szt.

Impregnaty do drewna konstrukcyjnego to specjalne preparaty wykorzystywane w celu zabezpieczenia drewna przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych i insektów. Impregnaty te są stosowane do ochrony drewna konstrukcyjnego, takiego jak belki, słupy, krokwie, deski czy balustrady.

Głównym celem impregnacji drewna konstrukcyjnego jest zwiększenie jego odporności na wilgoć, pleśń, grzyby i insekty, co przyczynia się do wydłużenia żywotności drewna i zapobiega jego zniszczeniu. Impregnaty do drewna konstrukcyjnego mogą być nakładane na powierzchnię drewna przez malowanie, natrysk lub zanurzanie drewna w roztworze impregnatu.

W skład impregnatów do drewna konstrukcyjnego mogą wchodzić różne składniki, w tym środki grzybobójcze, insektycydy, antyutleniacze, emulgatory, żywice i pigmenty. Istnieją również impregnaty ekologiczne, które nie zawierają szkodliwych substancji i mogą być stosowane w miejscach, gdzie wymagana jest ekologiczna ochrona drewna.

Przy wyborze impregnatu do drewna konstrukcyjnego ważne jest, aby wybrać produkt, który spełnia odpowiednie normy i certyfikaty bezpieczeństwa oraz jest odpowiedni do zastosowania w konkretnych warunkach i na danym rodzaju drewna.

Boramax impregnat do więźby dachowej - koncentrat 1:9 Boramax impregnat do więźby dachowej - koncentrat 1:9
Producent: BORAMAX
Cena: 21,99 zł (netto: 17,88 zł )
zobacz więcej
Boramax przeciwogniowy impregnat do drewna Boramax przeciwogniowy impregnat do drewna
Producent: BORAMAX
Cena: 56,35 zł (netto: 45,81 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl