Kontakt

izopassiv.pl

84-230 Rumia
ul.Subisława 4A27

Kontakt telefoniczny: 570 051 051
Kontakt mailowy: izopassiv.pl@gmail.com

Producenci

IzoSmart PRO 7 refleksyjna folia termoizolacyjna 10mm

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: Natychmiast
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 72,57 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna:

72.57
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena netto: 59,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.16668
Producent: Kasjus
Kod produktu: 1DBF-48876

Opis

AL+LDPE+XPE+Bubble+XPE+LDPE+AL

AL: Folia aluminiowa metalizowana zabezpieczona przed utlenianiem. Warstwa ta ma właściwości refleksyjne, co oznacza, że odbija do 97% promieniowania cieplnego. Najwyższy parametr odporności na przebicie z wszystkich tego typu foli dostępnych na rynku.

LDPE: Folia LDPE charakteryzuje się wysoką paro i gazoszczelnością oraz odpornością na warunki atmosferyczne

XPE*: Pianka polietylenowa chemicznie usieciowana o drobnej strukturze zamkniętokomórkowej, cechuje się doskonałą izolacją termiczną i dźwiękową.

Bubble: Oznacza warstwę folii bąbelkowej . Folia bąbelkowa składa się z dwóch warstw folii LDPE z zamkniętymi pęcherzykami powietrza między nimi. Pęcherzyki powietrza stanowią dodatkową warstwę izolacji termicznej i mogą również pomóc w amortyzacji drgań oraz pochłanianiu dźwięków uderzeniowych.

W konstrukcji "AL+LDPE+XPE+Bubble+XPE+LDPE+AL", warstwa aluminium znajduje się na zewnętrznych stronach, odbijając promieniowanie cieplne, warstwy paroszczelnej LDPE oraz warstwy pianki XPE i folii bąbelkowej zapewniają izolację termiczną i ochronę przed przewodzeniem ciepła. Całość konstrukcji tworzy folię izolacyjną o dwóch warstwach aluminium, dwóch warstwach foli LDPE i trzech warstwach materiałów izolacyjnych.

Tego rodzaju wielowarstwowe folie izolacyjne są stosowane w budownictwie jako materiały izolacyjne do dachów, ścian, podłóg i innych aplikacji które wymagają ochrony termicznej i akustycznej.

Folia wyprodukowana w POLSCE

 

*W swoich produktach nie stosujemy tańszej pianki EPE ( najczęściej stosowaną w wielowarstwowych foliach izolacyjnych) Zarówno XPE, jak i EPE posiadają dobre właściwości izolacyjne, ale pianka XPE dzięki skrzyżowanym strukturom polimerowym XPE, ma niższą przewodność cieplną, co pozwala na efektywniejszą izolację termiczną,ponadto pianka XPE zachowuje swoje właściwości w czasie kilkukrotnie dłużej niż pianka EPE

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Bestsellery
Końcówki do wyciskacza tubowego 600ml
Końcówki do wyciskacza tubowego 600ml

1,00 zł

0,81 zł

szt.
Bostik C902 uszczelniacz tamujący wycieki 15kg
Bostik C902 uszczelniacz tamujący wycieki 15kg

210,00 zł

170,73 zł

Bostik 1782 klej do membran dachowych PVC,PCW,PCV
Bostik 1782 klej do membran dachowych PVC,PCW,PCV

116,85 zł

95,00 zł

Illbruck ME508 100mm/25mb, ciepły montaż okien
Illbruck ME508 100mm/25mb, ciepły montaż okien

183,00 zł

148,78 zł

szt.
SIGA Majpell 25 folia parochronna 50mb
SIGA Majpell 25 folia parochronna 50mb

1 188,35 zł

966,14 zł

Szpachelka do Bostik Silentstik
Szpachelka do Bostik Silentstik

89,00 zł

72,36 zł

szt.
Boramax grunt super matt - grunt mocno kryjący
Boramax grunt super matt - grunt mocno kryjący

55,17 zł

44,85 zł

Cosmofen 10 środek do czyszczenia okien PVC / PCV
Cosmofen 10 środek do czyszczenia okien PVC / PCV

37,00 zł

30,08 zł

puszka
Pogromca lodu BORAMAX
Pogromca lodu BORAMAX

125,00 zł

101,63 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl